×

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /drupal/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

Aktualności

Liga Piłkarska na Orliku w Stalach

Na przełomie miesięcy października oraz listopada, gdy tylko pogoda dopisuje w każde słoneczne popołudnie na Orliku w miejscowości Stale

11 listopada w Gminie Grębów

Szanowni Państwo
Z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległośc

życzę wszystkim mieszkańcom Gminy Grębów

Decyzja Państwowej Inspekcji Sanitarnej

W załączeniu Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tarnobrzegu w sprawie przydatności wody do spożycia przez ludzi w wodociągu Klonowe.

Ankieta monitorująca

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety monitorującej działania komunikacyjne realizowane przez Stowarzyszenie "Lasowiacka Grupa Działania".

Informacja dla rolników

Bieżący rok, jak i lata poprzednie w sposób dobitny pokazały jak olbrzymie szkody mogą spowodować w gospodarstwach rolnych negatywne zjawiska atmosferyczne.

Spis zwierząt gospodarskich

Uwaga rolnicy! ARiMR przypomina o dokonaniu spisu zwierząt gospodarskich: bydła, owiec, kóz i świń najpóźniej do 31 grudnia br.

Szczepienia lisów.

Działając na podstawie § 10 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 17 grudnia 2013 r.

Przetarg na sprzedaż działek w Żupawie

Wójt gminy Grębów ogłasza i przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek niezabudowanych w miejscowości Żupawa. Szczegółowe informacje w załącznikach.

Ostrzeżenie silny wiatr

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 116 wydane przez IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, zjawisko silny wiatr 30.10.2017 r.

Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji

1. Wójt Gminy Grębów informuje organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U.

Przetarg na sprzedaż działek.

Wójt gminy Grębów ogłasza i przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek niezabudowanych w miejscowości Grębów, Jamnica i Stale. Szczegółowe informacje w załącznikach.