☰ Projekty unijne

☰ Menu

22-02-2017
Wprowadzenie nazw ulic w miejscowości Stale. 25 września 2016r na zebraniu wiejskim w Stalach została podjęta uchwała zebrania wiejskiego w sprawie wprowadzenia nazw ulic w...
09-02-2017
W związku z wprowadzeniem rządowych reform ustroju szkolnego została przeprowadzona analiza aktualnej sytuacji w jednostkach oświatowych oraz możliwych wariantów zmian...

Projekty unijne

Aktualne projekty unijne realizowane przez Urząd Gminy Grębów.

×

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /drupal/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

Aktualności

Nowe kwalifikacje dla podkarpacia

Projekt mający na celu zwiększenie możliwości zatrudnienia 80 osób dorosłych bezrobotnych, biernych zawodowo oraz poszukujących pracy poprzez uczestnictwo w szkoleniu, doradztwie, stażach zawodowyc

Informacja dla rolników

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale informuje, że w drugiej połowie marca 2017r. planowana jest organizacja kursu z zakresu stosowania środków ochrony roślin.

Ogłoszenie konkursu

Wójt Gminy Grębów ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora niektórych publicznych szkół i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Grębów.

Więcej informacji w załączniku

Ogłoszenie

Wójt Gminy Grębów ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji z budżetu Gminy Grębów na realizację zadań - "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w miejscowości Grębów, Wydrza, Stale, Zabrnie

XXVI Sesja Rady Gminy Grębów

16 lutego 2017r. o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Grębowie odbędzie się XXVI Sesja Rady Gminy Grębów.

Porządek obrad w załączniku.

Rządowa reforma oświaty w szkołach gminy Grębów

W związku z wprowadzeniem rządowych reform ustroju szkolnego została przeprowadzona analiza aktualnej sytuacji w jednostkach oświatowych oraz możliwych wariantów zmian wynikających z wprowadzonych

Ostrzeżenie meteorologiczne

W załączeniu ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa podkarpackiego, zjawisko - opady marznące.

Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Od dnia 1 lutego 2017r. rozpoczął się nabór podmiotów, zainteresowanych uzyskaniem statusu " Miejsca Przyjaznego Rowerzystom" na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Przetarg nieograniczony na sprzedaż drewna

Urząd Gminy w Grębowie ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż drewna z lasu mienia gminnego wsi Krawce.

Przetarg odbędzie się w dniu 8 lutego 2017r (środa) o godzinie 10.30

Owoce i warzywa w szkole

Po feriach zimowych rozpoczną się dostawy porcji owocowo-warzywnych w ramach administrowanego przez ARR programu „Owoce i warzywa w szkole”. W programie uczestniczy 11 892 szkół podstawowych.

Dzień Seniora w Żupawie

W niedzielę odbyła się kolejna uroczystość Dni Seniora w  Żupawie. Rozpoczął ją Wójt Gminy Kazimierz Skóra z dyrektorką GCK i księdzem proboszczem.

Dzień Seniora w Stalach

W sobotę odbył się dzień Seniora w miejscowości Stale. Rozpoczął go Wójt Gminy Grębów, Dyrektorka GCK oraz Ksiądz Proboszcz Parafii Stale.

Język obcy - mówię i rozumiem

Bezpłatne certyfikowane kursy języka angielskiego dla mieszkańców miasta Tarnobrzeg i powiatu tarnobrzeskiego w wieku 25-64 lata z wykształceniem maksymalnie średnim.

Kursy języka angielskiego

Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju” serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „Język Twoją inwestycją w przyszłość”.

Więcej informacji w załącznikach

Dzień Seniora w Krawcach

W niedzielę odbyły się obchody Dnia Seniora w Krawcach. Uroczystość rozpoczęli: Wójt Kazimierz Skóra i Dyrektorka GCK Alicja Kubiak.

Dzień Seniora w Jamnicy

Mieszkańcy z wielkim entuzjazmem przybyli na coroczne spotkanie. Powitał ich Wójt Gminy Kazimierz Skóra oraz Alicja Kubiak- Dyrektor GCK.