×

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /drupal/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze Zabrnie 2017

W niedzielne popołudnie 2 lipca 2017 roku w Zabrniu odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zawody rozpoczął przemarsz wszystkich uczestniczących w zawodach jednostek OSP, który prowadził Komendant Gminny OSP Gminy Grębów – Jacenty Jakubowski. Otwarcia tegorocznych Gminnych Zawodów Sportowo – Pożarniczych dokonał Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP, a zarazem Wójt Gminy Grębów – Kazimierz Skóra.

Strażackie zawody sportowo – pożarnicze rozgrywane były w czterech kategoriach: Grupa "A", Grupa "C" Kobieca Drużyna Pożarnicza, Grupa MDP Dziewcząt, Grupa MDP Chłopców. O ostatecznej klasyfikacji startujących zespołów decydował  łączny czas uzyskany przez poszczególne jednostki. Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze to przede wszystkim doskonała promocja tradycji działalności jednostek OSP.

Do turnieju rozgrywanego pod czujnym okiem sędziów, na co dzień zawodowych strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu stanęły wszystkie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Grębów. Ostatecznie w turniejowej rywalizacji w grupie ,,A" Ochotnicze Straże Pożarne najlepsi okazali się reprezentanci jednostki z Krawców, tuż za nimi jednostka OSP Żupawa i OSP Stale. W grupie ,,C" Kobieca Drużyna Pożarnicza pierwsze miejsce zajęła drużyna z miejscowości Jamnica, drugie OSP Stale, na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z OSP Krawce. W rywalizacji Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Chłopców pierwsze miejsce zajęła MDP z Grębowa, wyprzedzając MDP Krawce oraz MDP Stale. W grupie MDP dziewcząt najlepsze wyniki uzyskała grupa dziewcząt z Żupawy, drugie miejsce drużyna z Wydrzy, a trzecie MDP z Grębowa.

Podsumowując tegoroczne Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze w Zabrniu należy szczególnie podkreślić znakomitą atmosferę w jakiej zostały przeprowadzone oraz bardzo dobrą ich organizację.

Tabela wyników znajduje się w załączniku

Zapraszamy do galerii zdjęć - TUTAJ