Jeździmy rowerem, kręcimy i wygrywamy nagrodę dla Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu

Trwa II etap akcji:  odLOOTOwa jazda OSHH, w której uczestniczy Cen-trum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. Placówka walczy o nagrody finansowe I miejsce 150 tys. zł, II miejsce 100 tys. zł, III miejsce 80 tys. zł, Iv miejsce 50 tys. zł.

I Ty możesz pomóc, wystarczy tak niewiele!
Zarejestruj się i wybierz organizację, którą chcesz wspomóc, zasilając jej konto kilometrami wyjeżdżonymi przez Ciebie. Cztery pierwsze organizacje, które osiągną najlepsze wyniki - decyduje liczba przejechanych kilometrów na rowerze - otrzymają nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów. Rywalizacja trwa od 3 lipca od godz. 00:00:01 do 15 września do godz. 23:59:59 2017 roku. Wręczenia nagród dla zwycięskich organizacji nastąpi podczas finału Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Kwidzynie 30 września.

Obecnie  Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu obecnie plasuje się na 9 miejscu. - Jestem wszystkim uczestnikom zabawy bardzo wdzięczny za każdy kilometr - mówi Damian Szwagierczak, dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. -    Obecnie jest ich 201 tys. 671. Aktualnie mamy już 562 zdeklarowanych członków naszej grupy. Dlatego też widząc Wasze zaangażowanie chcę zrobić coś dla Was. Wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Tarnobrzegu podjęliśmy decyzję o tym, że rozpoczynamy Konkurs dla wszystkich zdeklarowanych uczestników naszej grupy w projekcie odLOTTOwa jazda z OSHH, którzy przejadą 100 km. Każde przejechane 100 km to jeden los w loterii z atrakcyjnymi nagrodami.

Ponadto trzeciego września, po godzinie 16 na terenie placówki w Skopaniu odbędzie się piknik z myślą o tych, którzy nakręcają kilometry.  Połączony on będzie z kręceniem kilometrów po malowniczych trasach Zwałki.

 Wsparcie finansowe ze strony Starostwa Powiatu Tarnobrzeskiego  to nie wszystko. Do jazdy na rowerze i nabijania kilometrów na rzecz skopańskiej placówki zachęca Krzysztof Pitra, tarnobrzeski wicestarosta, który każdą, wolną chwilę, a nie ma ich zbyt wiele, spędza na rowerze i kręci kilometry  dla Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. - Zachęcam wszystkim, aby zalogowali się na stronie i pomogli placówce w Skopaniu wygrać jedną z czterech nagród. Apeluję do seniorów, dorosłych i młodzieży. Do tych, którzy spędzają na rowerze po kilka godzin, i tych, którzy jeżdżą rekreacyjnie. Liczy się każdy nakręcony kilometr - powiedział Krzysztof Pitra, wicestarosta Powiatu Tarnobrzeskiego.   

Regulamin konkursu.

1. W konkursie biorą udział uczestnicy, którzy rywalizują na rzecz Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu w projekcie odLOOTOwa jazda OSHH.
https://www.endomondo.com/challenges/33637139
2. Każdy uczestnik po przejechaniu 100 km otrzymuje los na loterii
3. Losy do uczestników zostaną przypisane w dniu 16 września 2017 po zakończonej rywalizacji 
4. Losowanie odbędzie się w dniu 17 września 2017 r, transmisja z losowania będzie dostępna na profilu facebook Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu 
5. Mając pragnienie nagrodzić jak największą liczbę uczestników, w przypadku, gdy ktoś ma losów np. 10 za przejechanie 1000 km i wylosuje nagrodę, następne losy, o tym samym numerze porządkowym, nie będą brane pod uwagę.
6. Osoby, które otrzymają nagrody, a los wyznaczy ich po raz kolejny, o czym mowa w pkt. 4, udział wezmą w dodatkowym losowaniu głównej nagrody 7. Dla 15 kobiet i 15 mężczyzn biorących udział w rywalizacji, którzy przejechali największą ilość kilometrów przygotowane są pamiątkowe medale.

Ponadto Kreator - media design grup, ul. Sandomierska 8 w Tarnobrzegu. dla członków grupy odLOTTOwa jazda z OSHH przygotowała medale które będą dla 15 uczestniczek i 15 uczestników wspólnej zabawy. O otrzymaniu pamiątkowego medalu decydować będzie liczba przejechany kilometrów. Są również naklejki które wykorzystamy do promocji zabawy.