×

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /drupal/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

Pierwszy Gminy bieg po zdrowie na stadionie w Grębowie.

W słoneczną  środę 18 października  na grębowskim stadionie  odbyła się impreza sportowa pod nazwą „Bieg po zdrowie” . Impreza biegowa, której start oraz meta zlokalizowana została na Stadionie  w Grębowie zgromadziła   uczniów wszystkich szkół z terenu Gminy.  Dyrekcja Zespołu  Szkół w Grębowie jako główny organizator imprezy,   zadbała  o jej prawidłowy przebieg i bezpieczeństwo i służbę medyczną.

Na mecie na każdego uczestnika czekały  słodycze, puchary i nagrody promujące Gminę Grębów.  Wójt Gminy podziękował wszystkim zawodnikom i pogratulował osiągniętych wyników. Dziękujemy   grębowskiej  Policji oraz druhom strażakom   OSP za udzielenie pomocy w trakcie przemarszu. Mamy nadzieję, że kolejne imprezy biegowe zagoszczą już na stałe w naszym kalendarzu na przyszłe lata.

GALERIA ZDJĘĆ- KLIKNIJ TUTAJ

Zawody odbyły się w następujących kategoriach:

  1. SP kl. 1-2 dziewczęta – 1 okrążenie  ok 350m
  2. SP kl. 1-2 chłopcy  -  1 okrążenie  ok 350m
  3. SP kl. 3-4 dziewczęta - 1 okrążenie  ok 350m
  4. SP kl. 3-4 chłopcy - 1 okrążenie  ok 350m
  5. SP kl. 5-7 dziewczęta - 1 okrążenie  ok 350m
  6. SP kl. 5-7 chłopcy - 1 okrążenie  ok 350m
  7. Gimnazjum i LO dziewczęta – 2  okrążenie  ok 700 m
  8. Gimnazjum i LO chłopcy – 2 okrążenie  ok 700m

 

Uzyskane miejsca w poszczególnych kategoriach biegu.

Klasa I i II SP dziewczęta

  1. Julia Burdzy SP Krawce
  2. Natalia Dec SP Krawce
  3. Jagoda Dul SP Krawce

      Klasa I i II SP chłopcy

  1. Mateusz Miałkowski SP Zapolednik
  2. Kuba Kozieł SP Zapolednik
  3. Artur Kowalski SP Zapolednik

Klasa III IV SP dziewczęta

  1. Natalia Rak SP Grębów
  2. Blanka Kowasla SP Zapolednik
  3. Ola Dul SP Grębów

Klasa III IV SP chłopcy

  1. Dawid Koryga SP Krawce
  2. Mateusz Skrzypacz SP Grębów
  3. Adam Sawicki SP Grębów

 

Klasa V, VI, VII SP dziewczęta

  1. Ewelina Turek SP Żupawa
  2. Kamila Czarnecka SP Grębów
  3.  Emilia Szewc SP Żupawa

Klasa V, VI, VII SP chłopcy

  1. Marek Chojnacki SP Zabrnie
  2. Miłosz Rębisz SP Grębów
  3. Szymon Kula SP Grębów

Gimnazjum i LO dziewczęta

  1. Kinga Skóra
  2. Sylwia Trybel
  3. Lidia Zięba

Gimnazjum i LO chłopcy

  1. Robert Gronek
  2. Rafał Ambroziewicz
  3. Kamil Prytek