Dobry występ karateków

karate_prz3 marca 2012 roku w Przeworsku odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, w którym udział wzięli zawodnicy z terenu naszej gminy.

W turnieju uczestniczyło ponad stu zawodników z 11 klubów Podkarpacia ( Leżajska, Tarnobrzega, Stalowej Woli, Nowej Dęby, Krosna, Sandomierza, Jasła, Brzozowa, Kolbuszowej, Rzeszowa i Przeworska)

Nasi zawodnicy, walczyli z wielkim zaangażowaniem i zajęli czołowe miejsca w swych kategoriach wagowych tj. w kategorii seniorzy powyżej 75 kg 1 miejsce wywalczył Patryk Michalski, a w kategorii do 75 kg drugie miejsce zajął Kamil Gugała. Należą oni do Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin, a na co dzień trenują pod okiem dwukrotnego mistrza Europy sensei Marka Fiedko.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.