Kontakt

Gmina Grębów
ul. Rynek 1, 39-410 Grębów
tel. 15 811 27 15,
fax.15 811 28 05, 15 851 37 66
, 15 851  37 50
NIP 867-20 73-110, Regon 830409175
Konto: BS w Tarnobrzegu: 60 9434 0002 2001 1008 2407 0001
Konto do wpłat za odpady komunalne: 48 9434 0002 2001 1008 2407 0023

 

Referaty, stanowiska

Numer
pokoju

Imię i nazwisko

Telefon

Numer
wew.

E-mail

Wójt Gminy

12

Kazimierz Skóra

15 811 27 15

51

wojt@grebow.com.pl

Zastępca Wójta

12

Robert Pędziwiatr

15 811 28 25

52

z-ca_wojta@grebow.com.pl

Sekretarz

16

Lidia Jurek

15 811 28 71

61

sekretarz@grebow.com.pl

Skarbnik

4

Renata Wilk

15 811 28 00

62

skarbnik@grebow.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

parter

Anna Dec

15 851 37 51

88

 biuro@grebow.com.pl

Sekretariat
Administracja gospodarcza

12

Iwona Kuchno

Fax

15 811 27 15

15 811 28 05

50

ug@grebow.com.pl

Kadry
Archiwum Zakładowe

17

Sylwia Walska

15 811 28 70

54

kadry@grebow.com.pl

Urząd Stanu Cywilnego

10

Małgorzata Gawrońska - Kierownik USC

Elżbieta Zdyrska -
Ewidencja ludności, dowody os.

15 811 28 01

59

usc@grebow.com.pl

elud@grebow.com.pl

Referat Planowania I Finansów

Księgowość

9

Maria Wilk - Zastępca Skarbnika

15 811 27 27

80

ksiegowosc@grebow.com.pl

Rozliczenia Finansowe

8

Renata Blicharczyk

15 811 28 29

81

place@grebow.com.pl

Działalność Gospodarcza

8

Katarzyna Bąk

15 811 28 29

81

dzial_gosp@grebow.com.pl

Referat Inwestycji i Planowania Przestrzennego

Kierownik Referatu Inwestycji
i Planowania Przestrzennego

18

Iwona Zagrobelny

15 851 37 64

64

inwestycje@grebow.com.pl

Drogownictwo, Melioracje

18

Danuta Belcik

15 851 37 66

66

drogownictwo@grebow.com.pl

Budownictwo

18

Janusz Żaczek

15 851 37 65

65

budownictwo@grebow.com.pl

Zagospodarowanie Przestrzenne

18

Marta Bajda

15 851 37 67

67

plp@grebow.com.pl

Referat Podatków i Opłat

Kierownik Referatu
Podatków i Opłat

3

Ewa Lorenc

15 851 37 58

85

podatki@grebow.com.pl

Podatki

3

Halina Czerepak

15 851 37 55

84

podatki3@grebow.com.pl

Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Kierownik Referatu
Ochrony Środowiska i Rolnictwa

5

Maria Szczepańska

15 811 27 61

63

odpady@grebow.com.pl

Księgowość i windykacja za gospodarowanie odpadami komunalnymi

5

Jolanta Dziuba

15 811 27 61

63

odpady1@grebow.com.pl

Gospodarka leśna, ochrona środowiska i p.poż

7

Jacenty Jakubowski

15 811 27 35

75

srodowisko@grebow.com.pl

 

Zarządzanie kryzysowe, OC, Sprawy wojskowe

10

Elżbieta Zdyrska

15 811 28 01

59

zk@grebow.com.pl

Gospodarka Gruntami
Profilaktyka
Geodezja

1

Urszula Gawrońska
Marek Stelmach

15 851 37 56

56

geodezja@grebow.com.pl

Oświata

6

Beata Kwiecień

Tomasz Florek

15 811 27 41

78

oswiata@grebow.com.pl

stypendia@grebow.com.pl

Obsługa Rady Gminy
Promocja, BIP

17

Katarzyna Kopała

15 811 28 70

54

radagminy@grebow.com.pl
promocja@grebow.com.pl

Informatyk

14

Damian Szewc

15 851 37 50

69

informatyk@grebow.com.pl

Pomoc Społeczna

 

Czerniec Katarzyna - Kierownik GOPS

Zofia Mierzwa
Renata Borkowska
Lidia Drzystek
Justyna Janeczko
Magdalena Janeczko
Renata Janeczko
Monika Kobyłecka
Irena Maciuba

15 811 27 17

 

gopsgrebow@gmail.com

Świadczenia Rodzinne

 

Anna Sądaj
Małgorzata Jadach

15 811 22 21

 

gopsgrebow@gmail.com

Gminny Zakład Komunalny

Stacja Uzdatniania Wody

Wysypisko Śmieci

 

Grzegorz Bień-Kierownik

15 847 97 47

 

15 811 32 23

 

gzkgrebow@onet.pl

Gminne Centrum Kultury

 

Alicja Kubiak-Dyrektor

15 811 27 11

 

gckgrebow1@wp.pl