Aktualności

OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE

Prognozuje się gęste mgły w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 50 m do 200 m.

XII Sesja VIII kadencji Rady Gminy Grębów

Zapraszamy na XII Sesję VIII Kadencji Rady Gminy Grębów, która odbędzie się 8 listopada 2019 r. o godz. 9.00 w Urzedzie Gminy Grębów.

Szczegóły w załączniku.

Ogłoszenie o przetargu

Wójt Gminy Grębów ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek niezabudowanych położonych w Grębowie, Krawcach i Żupawie.

Szczegóły w załączniku.

Jesienią do ARiMR po pomoc z PROW 2014-2020

W jesiennej ofercie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa znajduje się szereg programów pomocy. W załączniku informator o instrumentach wsparcia, które są obecnie dostępne
w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 

Ćwiczenia i strzelania dzienno-nocne

W okresie od 01.11 do 30.11.2019 r. na terenie poligonu w Nowej Dębie prowadzone będą ćwiczenia i strzelania dzienno-nocne z użyciem ostrej amunicji. Apeluje się do mieszkańców okolicznych miejscowości o bezwzględne przestrzeganie zakazu wstępu na teren poligonu.

Szczepienia przeciwko grypie

Zapraszamy mieszkańców Gminy Grębów urodzonych przed 31 grudnia 1959 r. na skorzystanie z bezpłatnego szczepienia przeciw grypie.

OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE

Prognozuje się wystąpienie na przeważającym obszarze regionu, zwłaszcza w dolinach i kotlinach, mgieł ograniczających widzialność do 100 m.

Zaliczki dopłat za 2019 rok

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła, 16 października, po raz czwarty w historii obowiązującego w Polsce systemu dopłat wypłatę zaliczek na poczet płatności bezpośrednich i po raz pierwszy zaliczek na poczet płatności obszarowych PROW.

Spartakiada na Orliku w Stalach

W ostatni weekend września na Orliku w Stalach odbyła się Spartakiada, tj. międzypokoleniowa impreza sportowa, która była zwieńczeniem projektu „Seniorzy na Orliki”.

Stypendia dla najlepszych licealistów

11 października br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących
w Grębowie podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej zostały wręczone przez Wójta Gminy Kazimierza Skórę stypendia najzdolniejszym uczniom LO za wysokie wyniki w nauce.

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 11 października 2019 roku w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Wójta Gminy Grębów dla wyróżnionych dyrektorów i nauczycieli.

Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji

Wójt Gminy Grębów informuje organizacje pozarządowe i podmioty o rozpoczęciu konsultacji dotyczących projektu uchwały na temat: Programu współpracy gminy Grębów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020.