Aktualności

Ostrzeżenie meteorologiczne

Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 31°C, lokalnie do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 19°C.

Spisz się przez Internet i wygrywaj nagrody

Powszechny Spis Rolny odbędzie się w dniach od 1 września do 30 listopada 2020. GUS zachęca wszystkich rolników do spisania się przez Internet i wygrywania nagród.

Ćwiczenia wojskowe

Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Dęba - informuje, że w okresie: 01.08. do 31.08.2020 r. na terenie poligonu w Nowej Dębie prowadzone będą ćwiczenia i strzelania dzienno-nocne z użyciem ostrej amunicji (dotyczy również dni wolnych i świątecznych).

XXII Sesja Rady Gminy Grębów

W dniu 4 sierpnia 2020 r. o godzinie 9.00 w Gminnym Centrum Kultury w Grębowie odbędzie się XXII (nadzwyczajna) sesja VIII kadencji Rady Gminy Grębów.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.

UWAGA ! W Żupawie znaleziono suczkę

UWAGA!

W Żupawie znaleziono suczkę. W chwili znalezienia miała na sobie obrożę i smycz. Właściciela prosimy o kontakt pod numerem 15 811 27 35.

JUBILEUSZ 100-LECIA urodzin pani Marii Szewc

W dniu 17 lipca 2020 r. odbył się niecodzienny jubileusz, Pani Maria Szewc mieszkanka Wydrzy w Gminie Grębów, obchodziła setne urodziny. Dostojną Jubilatkę otoczoną najbliższą rodziną, odwiedzili sąsiedzi, znajomi i przyjaciele, sołtys wsi Mieczysław Bernat i Radny Edward Kułaga.

Wójt Gminy Grębów z wotum zaufania i absolutorium

W dniu 17 lipca 2020 roku odbyła się XXI Sesja Rady Gminy Grębów. Głównym tematem było zatwierdzenie sprawozdania
z wykonania budżetu za 2019 rok oraz podjęcie uchwały
w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Grębów.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami grad.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Prognozuje się wystąpienie burz i opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym okresami silnym. Prognozowana wysokość opadów miejscami od 35 mm do 45 mm. W trakcie burz mogą wystąpić porywy wiatru do 60 km/h.

Ogólnopolski konkurs literacki „1920”

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do udziału
w ogólnopolskim konkursie literackim „1920” w setną rocznicę Bitwy Warszawskiej. Najlepsze prace zostaną opublikowane
w pokonkursowej antologii

Konsultacje społeczne dot. aktualizacji LSR

 „Lasowiacka Grupa Działania” informuje, iż w dniu 27 lipca 2020r., w godz. od 8:00 do 11:00 w Biurze Stowarzyszenia w Nowej Dębie oraz Biurze Zamiejscowym w Zaleszanach (Plac Kościuszki 5/3) prowadzone będą  konsultacje społeczne.

Rejestr Danych Kontaktowych

Ministerstwo Cyfryzacji, w ramach projektu Rozwój Systemu Rejestrów Państwowych (RSRP), uruchomiło Rejestr Danych Kontaktowych (RDK), który jest kolejnym z rejestrów wchodzących w skład Systemu Rejestrów Państwowych (SRP).

Lasowiacka Grupa Działania ogłasza nabór wniosków w ramach PROW 2014-2020

Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania” ogłasza nabór wniosków o udzielenie wsparcia w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.