Jubileusz 100-lecia urodzin Pana Jana Korczaka

W dniu 13 lutego 2019r. odbył się niecodzienny jubileusz . Pan Jan Korczak syn Ignacego i Agaty obchodził setne urodziny .- urodził się 13.02.1919 r. w Stalach i tu mieszka do dzisiaj.
Dostojnego Jubilata odwiedziła delegacja z Urzędu Gminy Grębów oraz KRUS w Tarnobrzegu, składając serdeczne życzenia od Samorządu Gminy i pozostałych instytucji Wójt Gminy Grębów Kazimierz Skóra i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzata Gawrońska do serdecznych życzeń, dołączyli kosz kwiatów, słodyczy i pamiątkowy list gratulacyjny Zwracając się do Dostojnego Jubilata, Wójt Gminy powiedział m.in.

"Drogi Panie Janie niewielu z nas ma możliwość świętowania setnych urodzin. Sto lat to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas doświadczeń i mądrości, chwil szczęścia i radości. W dzisiejszym świecie, gdzie zanikają najważniejsze wartości, cennym skarbem winno być życiowe doświadczenie, nauka życia. Niech Pana piękne, długie życie będzie skarbnicą wiedzy dla nas i młodszych pokoleń.

Dalsza część artykułu w załączniku...