Nabór na stanowisko pracy

gcklogDyrektor Gminnego Centrum Kultury w Grębowie ogłasza konkurs na stanowisko pracy w wymiarze ¼ etatu (10h/tyg.) na stanowisku instruktor w placówce klubowej w Krawcach

Termin składania dokumentów 23 grudnia 2011.

1. Wymagania:

a. umiejętność pracy w zespole;

b. dyspozycyjność, kreatywność

c. wykształcenie pedagogiczne

3. Wymagane dokumenty:

a. życiorys (CV);

b. list motywacyjny;

c. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

d. opracowany plan pracy klubu;

4. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

a. organizacja wydarzeń kulturalnych na terenie sołectwa Krawce

b. opieka merytoryczna nad zespołem folklorystycznym ,,Jarzębinka"

c. prowadzenie placówki klubowej w Krawcach

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Gminnego Centrum Kultury lub pocztą na adres: Gminnego Centrum Kultury w Grębowie , 39-410 Grębów, lub pocztą dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko instruktor w placówce klubowej w Krawcach, w terminie do dnia 23 grudnia 2011r.

O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Aplikacje, które wpłyną do Gminnego Centrum Kultury po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Gminnego Centrum Kultury w Grębowie i Urzędu Gminy.