Dofinansowanie na remont remizo-świetlicy w Stalach

16 czerwca 2026 r. w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie odbyło się Spotkanie Ogólnego Zgromadzenia Stowarzyszenia Podkarpacka Sieć Samorządowa. Podczas wydarzenia wręczono pamiątkowe bony potwierdzające przyznanie wsparcia finansowego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2026–2031.

W gronie beneficjentów znalazła się również Gmina Grębów, która otrzymała dofinansowanie w wysokości 20 000,00 zł na realizację zadania pn. „Remont remizo-świetlicy w Stalach”.

Całkowita wartość przedsięwzięcia wynosi 63 763,13 zł, z czego wkład własny Gminy Grębów stanowi 43 763,13 zł.

Realizacja inwestycji przyczyni się do poprawy stanu infrastruktury społecznej oraz stworzenia lepszych warunków do prowadzenia działalności kulturalnej, integracyjnej i społecznej. Jest to kolejne działanie samorządu ukierunkowane na podnoszenie jakości życia mieszkańców oraz wspieranie aktywności lokalnej społeczności.