Rodzinny dzień w przedszkolu w Grębowie

W Przedszkolu Publicznym w Grębowie, 30 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, połączona z obchodami Dnia Dziecka. Przygotowywana od miesiąca impreza odbyła się w nowo wybudowanym amfiteatrze. Przybyłych na nią gości serdecznie przywitała pani dyrektor Bogusława Szewc. Po ciepłych i wzruszających słowach powitania nadszedł czas na występy dzieci. Wszystkie dzieci z bijącym sercem i wypiekami na twarzy recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Licznie przybyli Rodzice z podziwem i wzruszeniem oklaskiwali swe pociechy. Do ciepłych życzeń dołączył się również Wójt Gmin Grębów Kazimierz Skóra.

Po występie, już w budynku przedszkola odbył się słodki poczęstunek dla rodziców oraz dzieci. Były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. W tym dniu przedszkolaki świętowały także Dzień Dziecka. Z tej okazji na przedszkolnym placu zabaw były zabawy dla przedszkolaków prowadzone przez grupę animatorów „Stacyjkowo” z Sandomierza. Mimo pochmurnej pogody wszystkie dzieci chętnie brały udział w przygotowanych dla nich zawodach i zabawach.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!

Zapraszamy do galerii.