Spotkanie z Czesławem Miłoszem

0519 maja 2011 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grębowie w ramach ogólnopolskiego programu ,,Miłosz od Nowa" odbyła się prezentacja projektu pt.,, Spotkanie z Czesławem Miłoszem i jego twórczością . Rok 2011 ogłoszony został Rokiem Czesława Miłosza z uwagi na fakt, że w czerwcu mija 100 rocznica jego urodzin.

Z tej okazji uczennice klasy I Gimnazjum w Grębowie: Karolina Blicharczyk, Dominika Czerepak, Ewa Czernecka, Magdalena Krasoń, Anna Latawiec, Karolina Stadnik, Natalia Stec, Agnieszka Szewc pod opieką nauczycieli :Beaty Grzywacz, Izabeli Pędziwiatr, Lucyny Skóra przygotowały w/w projekt. Na spotkaniu wysłuchać można było kilka wybranych wierszy noblisty, obejrzeć prezentacje multimedialną oraz film ,, Rozmowy z Czesławem Miłoszem". Spotkaniu towarzyszyła również wystawa utworów twórcy. Ogłoszone zostały wyniki konkursu ,,O Miłoszu", który odbył się 16 maja – zwycięzcą został Michał Żaczek uczeń klasy Ic Gimnazjum w Grębowie.
,,Miłosz od Nowa" to wspólny program edukacyjny Centrum Edukacji Obywatelskiej i Wydawnictwa Szkolnego PWN prowadzony w ramach Roku Miłosza.

Zdjęcia w galerii