Sukces naszych karateków

karateW dniu 28 stycznia 2012 r. w Rzeszowie odbyła się kolejna edycja OPEN CARPATHIA KYOKUSHIN CUP, którego organizatorem był Rzeszowski Klub Sportów Walki System . Wzięło w nim udział 140 zawodników z 25 klubów z Polski i Austrii reprezentujących 11 federacji karate. W tym międzynarodowym turnieju wzięli udział  również zawodnicy z terenu naszej gminy, którzy należą doTarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate: Marcin Fiedko, Kamil Gugała i Patryk Michalski. Chłopcy spisali się znakomicie zajmując czołowe miejsca w swych kategoriach, na co dzień trenują pod okiem  dwukrotnego mistrza Europy sensei Marka Fiedko.

Wyniki:
Fiedko Marcin I miejsce          wybrany na Najlepszego  zawodnika Turnieju
Michalski Patryk I miejsce
Gugała Kamil II miejsce

Marcin Fiedko w pierwszej walce znokautował przeciwnika, drugą również wygrał, a finałową  z reprezentantem Austrii zakończył przed czasem przez ippon zdobywając I miejsce, uznany został również za Najlepszego Zawodnika Turnieju. Kamil Gugała / aktualny Mistrz Polski - 75kg /  w pierwszej walce w dogrywce pokonał zawodnika z Austrii, kolejny pojedynek również wygrał, jednak ze względu na odnowioną kontuzję do finału nie wszedł zajmując ostatecznie II miejsce. I miejsce w kat.80kg zdobył również Patryk Michalski, który wygrał wszystkie swoje walki.

Zawodnikom gratulujemy udanego startu i życzymy dalszych sukcesów.