Turniej o puchar wójta rozstrzygnięty

43Dnia 28.01.2011r. Gminne Centrum Kultury w Grębowie zorganizowało Turniej Tenisa Stołowego i Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Grębów. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali nauczyciele z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Grębowie. Pierwsze miejsce w turnieju tenisa stołowego zdobył Artur Kozieł, II miejsce Paweł Kos, III miejsce Andrzej Jaskot. Zwycięzca turnieju tenisa stołowego okazał się bezkonkurencyjny i pokonał wszystkich przeciwników.

Zwycięzcom zawodów puchary wręczał wójt gminy Grębów Kazimierz Skóra.  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Dodatkową nagrodą dla zwycięscy była rozgrywka z wójtem gminy.
Tego dnia rozegany został również Turniej Piłki Nożnej w którym uczestniczyły trzy drużyny juniorów i osiem drużyn seniorów. W kategorii juniorów I miejsce zajęła drużyna z Grębowa, II miejsce drużyna z miejscowości Żupawa, III miejsce zespół z Zapolednika.
Podczas trwania turnieju rywalizację bacznie obserwował Wójt Gminy, który kibicował wszystkim drużynom. Najlepszą drużyną  w grupie seniorów okazała sie drużyna z Wydrzy, drugie miejsce zdobył zespół z Zabrnia,  na trzecim uplasował się zespół z Grębowa. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a mecze stały na wysokim poziomie.