Zacięty turniej siatkarski

98W piątkowe popołudnie o godzinie 16 00 rozpoczął się Turniej Siatkarski o Puchar Wójta Gminy Grębów. Impreza odbyła się na szkolnej sali sportowej w Żupawie. Do turnieju przystąpiło 7 zespołów:

TS Stale, Siedlisko, Żupawa I, Żupawa II, Krawce, Grębów i Zapolednik. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Poszczególne mecze odbywały się do dwóch zwycięskich setów. Do drugiej rundy przeszły zespoły: TS Stale, Żupawa I, Żupawa II, Krawce, natomiast do finału po zaciętej walce weszły drużyny z Żupawy I i TS Stale. Po zaciętej grze drużyna ze Stalów już po raz drugi w tym roku okazała się nie do pokonania pokonując rywali  2:1.

Turniejowej rywalizacji bacznie przyglądał się Zastępca Wójta Gminy Robert Pędziwiatr, Przewodniczący Rady Gminy – Jerzy Drewniak i sołtys sołectwa Stale – Franciszek Wójcik. Puchary i nagrody wszystkim uczestnikom turnieju wręczył Zastępca Wójta Gminy Robert Pędziwiatr. Podsumowując, cały turniej rywalizacja była niezwykle zacięta, mecze stały na wysokim poziomie, więc publiczność, wśród której dominowała młodzież, przeżywała nie lada emocje.

 

100