☰ Projekty unijne

☰ Menu

31-01-2019
POBIERZ - Harmonogram odpadów komunalnych na rok 2019 - styczeń 2020 r.
23-01-2019
Wniosek złożony przez Gminę Grębów w partnerstwie z innymi gminami został wybrany do dofinansowania. "Rozwój OZE w gminach: Grębów, Jasienica Rosielna, Majdan Królewski, Markowa,...

Projekty unijne

Aktualne projekty unijne realizowane przez Urząd Gminy Grębów.

Aktualności i wydarzenia

Konkurs na projekt gry planszowej o tematyce związanej z Lasowiakami

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu wraz ze Stowarzyszeniem  Kulturalno-Oświatowym Libri   rozpoczynają projekt dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2019. Celem projektu jest znalezienie nowatorskich  sposobów prowadzenia edukacji regionalnej, a w szczególności kultury lasowiackiej. Ogłaszamy konkurs na projekt gry planszowej o tematyce związanej z Lasowiakami.

Jesteś „seniorem” i chcesz popracować nad swoją sprawnością ruchową pod okiem specjalisty?

Jesteś „seniorem” i chcesz popracować nad swoją sprawnością ruchową pod okiem specjalisty? Animator Sportu na Orliku w Stalach po raz kolejny wychodzi naprzeciw zainteresowanym za ciekawą inicjatywą. Tym razem ma ofertę skierowaną dla wszystkich tych, którzy są już po „60-tce”, ale nadal mają ochotę, potrzebę poprawić swoją kondycję fizyczną.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

W niedzielne popołudnie boisko w Stalach stało się areną zaciętej rywalizacji strażaków z ochotniczych straży pożarnych. Do turnieju rozgrywanego pod czujnym okiem sędziów stanęło 8 jednostek OSP z terenu gminy Grębów. Rywalizacja toczyła się wśród młodzieżowych drużyn pożarniczych chłopców i dziewcząt oraz w grupie ,,C" Kobiece drużyny pożarnicze i grupie „A" Ochotnicze Straże Pożarne.