Konkursy z PSR

                                                 Konkurs "Rolniku spisz się sam"

Od 7 września br. w gazecie codziennej Super Nowości ruszył konkurs  „Rolniku spisz się sam” związany z Powszechnym Spisem Rolnym 2020.  Konkurs trwa do 2 października 2020 r. Aby wziąć
w nim udział należy spisać się w Powszechnym Spisie Rolnym na stronie: https://spisrolny.gov.pl/, a następnie wejść na stronę: https://www.rolnikuspiszsiesam.pl/, lub: supernowosci24.pl wybierając artykuł o konkursie
i wypełnić formularz konkursowy.

 Uwaga!!! Rolniku jeśli spisałeś się już wcześniej np. w poprzednią środę lub inny dzień, może się zgłosić w dowolnie wybranym dniu, ale tylko raz.


Rejestracja zgłoszeń rozpoczęła się 7 września br. i będzie możliwa od poniedziałku do piątku, w godz. od 6.oo do 23.59.59.

 

                                                Konkurs z Radiem Rzeszów

Od 4 września br. na antenie Radia Rzeszów trwa cotygodniowy konkurs „Grunt to wiedza” związany ze spisem rolnym PSR 2020. W każdy piątek między godziną 13.00, a 15.00 na antenie Polskiego Radia Rzeszów pojawi się pytanie konkursowe i numer telefonu, pod który należy zadzwonić. Osoba, która jako pierwsza dodzwoni się i poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, otrzyma nagrodę.

                                      Zachęcamy do udziału w konkursach

 

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.