09-11-2011Orlik w Grębowie odebrany
Dnia 9.11.2011r. przy udziale wójta gminy Grębów, radnych Grębowa oraz przedstawicieli wykonawcy nastąpił odbiór techniczny kompleksu boisk ,,Moje boisko Orlik 2012", który znajduje się obok placu zabaw w Grębowie.
W dniu 3 listopada 2011 roku dokonano odbioru inwestycji pn. Modernizacja boiska sportowego w Zabrniu" . Prace przebiegały bez żadnych zakłóceń i zakończyły się w terminie.

Komunikat Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu dotyczący zagrożeń zatrucia tlenkiem węgla:
Urząd Gminy w Grębowie informuje , że w dniu 7 listopada /poniedziałek/ 2011r . od godziny
„Wzmacniaj poradnictwo razem z nami" pod takim hasłem odbędzie się tegoroczny tydzień kariery. Ogólnopolską akcję wspiera Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Od poniedziałku (17 października) do piątku (23 października) we wszystkich 5 Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, jednostkach Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie będą organizowane zajęcia, warsztaty i porady grupowe skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych.
Na terenie Gminy Grębów odbywa się szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP. Druhowie spotykają się na zajęciach w jednostce OSP Stale w weekendy od 7 października do 19 listopada. Zajęcia prowadzą oficerowie Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu. W szkoleniu uczestniczy 49 strażaków z gminnych jednostek OSP w tym 4 druhny z OSP Stale. Szkolenie zakończy się egzaminem w dniu 19 listopada br.
Miła przyjacielska atmosfera, mnóstwo goli oraz wiele ciekawych spotkań stojących na wysokim poziomie. Oto obraz Ligi Wakacyjnej Piłki Nożnej w Klubie Stale-Siedlisko, której rozgrywki odbywały się na boisku przy klubie Stale-Siedlisko. Trzy zespoły rozegrały łącznie 24 spotkań, w których padło łącznie 59 bramek. W rozgrywkach brało udział trzy drużyny „Klubersi", „ Szmacianka" oraz „Korba". W rozgrywkach była prowadzona klasyfikacja na najlepszego strzelca, którym został Marcin Leptacz ze zwycięskiej drużyny KORBA - zdobywca 9 bramek, tuż za nim uplasował się Tomasz Kopała z 8 bramkami. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym".